Mandale

Naucz się rysować mandali! W tej lekcji rysunku pokażę ci, jak zbudowałam kolorową mandalę, którą widzisz powyżej. Chociaż wygląda to skomplikowane, to jest całkiem proste, gdy znasz kroki!

Nie trzeba czekać, aż stresy mogą cieszyć się i korzystać z mandali. Możesz rozwijać dialog pomiędzy swoim ego a ja, przez czas, aby stworzyć i kolorować mandale. Mandalas przenosi informacje między świadomym i nieprzytomnym, między ego a Self. Język jest symboliczny. Trzeba cierpliwości, aby nauczyć się tego języka, ale kiedy już wiesz, możesz wyrównać świadome wybory z naturalną mądrością Jaźni.

Mandalas pomaga we własnym wewnętrznym działaniu uzdrawiającym na pełny potencjał równowagi i pokoju. Mandala służy do wyśrodkowania, orientacji, oczyszczania, budowy, absorpcji, zniszczenia, ponownej integracji i aktualizacji oraz stanowią transformacyjne bramy jedności. Mandale są potężnymi narzędziami do samodzielnego stosowania i mogą być stosowane nie tylko przez dorosłych, ale dla dzieci, zwierząt i dla środowiska. Nie musisz być metafizyk, aby z nich korzystać, ponieważ są katalizatorami, które aktywują naszą wewnętrzną moc uzdrawiania i związek z źródłem wewnątrz. Oprócz zwierząt i pomagają zharmonizować środowiska, aby wyrazić swoje wyższe oktawy światła. Niewidomi mogą z nich korzystać, ponieważ nie tylko wchłonąć wibracje kolorów i wzorów przez nasze oczy, ale przez skórę i całe pole energetyczne.

Mandale są wykorzystywane w celach medytacyjnych, pozwalając indywidualnym medytacjom stać się jednym ze wszechświatem. Nie ma wielu, którzy potrafią osiągnąć ten stan umysłu po prostu studiując mandali. Symbolika tworzenia mandali może mieć znaczące znaczenie dla wielu osób, niezależnie od tego, czy są to Żydzi, buddyści, chrześcijanie, poganie czy inni religijne orientacje.

Ezoteryczny Buddyzm został oparty na zasadzie, że dwa aspekty Buddy, zarówno niezmiennej zasady kosmicznej, jak i aktywnej, fizycznej manifestacji Buddy w świecie naturalnym były jednoznaczne. Prawda o porządku kosmicznym, zawarta w relacjach pomiędzy Kosmicznym Buddem a wszystkimi jego ziemskimi manifestacjami, nie może być poznana werbalnie.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Druk i kolory: mandala

Mandala jako praktyka duchowa